Breaking News

Korepetycje to bardzo powszechna rzecz w dzisiejszym świecie szkolnictwa. Materiał narzucany nauczycielom przez oświatę jest bardzo przeładowany. Często nie są oni w stanie zrealizować całości lub tylko wspominają o różnych działach, ponieważ nie mają czasu na dłuższe ich omawianie. Na końcowych egzaminach w szkole podstawowej czy średniej jednak cały wymagany przez ministerstwo oświaty materiał może się pojawić. Uczniowie więc muszą być przygotowani na niewiedzę lub na posiłkowanie się zajęciami pozaszkolnymi. Szkoły oferują oczywiście tzw. zajęcia wyrównawcze. Jednak najczęściej istnieją one po to, aby zaliczać lub poprawiać zaległe sprawdziany i kartkówki. Rodzice zatem na pewnym etapie zaczynają przeglądać ogłoszenia korepetycji. Wygodną opcją są lekcje, które odbywają się w domu ucznia. Wiele osób korzysta z takiej możliwości. Na stronie PolecaneKorepetycje.pl także ty możesz! Nauczyciel może przyjechać do ciebie do domu i tam przeprowadzić lekcję lub możecie spotkać w wybranym miejscu, np. kawiarni czy bibliotece.

Ogłoszenia korepetycji

Moose to szkoła oferująca korepetycje, których udzielają doświadczeni nauczyciele. Ponad 20 lat jesteśmy obecni na rynku edukacyjnym. Nasza strona pozwala na wygodne i proste znalezienie tego, czego szukasz. System wyszukuje odpowiednie dane według podanych przez ciebie informacji w specjalnym formularzu. Znajduje się tam kilka rubryk do wypełnienia:

  • miasto – wybór jest duży, to oferta nie tylko dla miast wojewódzkich;
  • przedmiot – matematyka, fizyka, język polski, biologia, chemia, geografia, historia sztuki oraz historia i wos;
  • rodzaj zajęć, czyli długość trwania jednej sesji – 60 lub 90 minut. Możesz wybrać także wersję online;
  • liczba osób w grupie – od 1 do 6;
  • liczba lekcji w ciągu miesiąca – 4, 8, 12 lub 16.

Po podaniu powyższych danych system automatycznie wyliczy koszt jednej lekcji. Skorzystaj już dziś z oferty, którą możesz znaleźć na PolecaneKorepetycje.pl.

Share Article: